Tagi: Świat według Kiepskich, Kiepscy, Filmy, Wszystkie odcinki, Download, Seriale, Waldek Kiepski, Forum filmowe, Serial, Online, TV, cytaty
Świat według Kiepskich FORUM Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy spotkaliście "Kiepskich"?

Z jaką, "kiepską" osobą, chciałbyś i dlaczego porozmawiac lub spotkac się.
Andrzej Grabowski
23%
 23%  [ 42 ]
Dariusz Gnatowski
18%
 18%  [ 34 ]
Bartosz Żukowski
8%
 8%  [ 16 ]
Ryszard Kotys
20%
 20%  [ 37 ]
Marzena Kipiel-Sztuka
3%
 3%  [ 7 ]
Bohdan Smoleń
3%
 3%  [ 7 ]
Renata Pałys
2%
 2%  [ 5 ]
Patric Yoka
3%
 3%  [ 7 ]
Okił Khamidow
4%
 4%  [ 9 ]
Państwo Sobiszewcy
4%
 4%  [ 9 ]
Andrzej Gałła
0%
 0%  [ 1 ]
Krzysztof Dracz
1%
 1%  [ 2 ]
Anna Ilczuk
1%
 1%  [ 3 ]
Kogoś innego
0%
 0%  [ 0 ]
Nikogo
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowań: 111
Wszystkich Głosów: 181

Autor Wiadomość
Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 17:41   Czy spotkaliście "Kiepskich"?

Mam pytanie.
Czy spotkaliście, mieszkacie itp, kogoś, mającego udział przy tworzeniu tego serialu(aktor, scenarzysta itp)

Jeśli tak, to:
- kogo, gdzie i w jakich okolicznościach.

Czy mieliście odwagę porozmawiac.
-Jeśli tak, to o czym. (czy jesteście zadowoleni z rozmowy, czego się dowiedzieliście, jak ta osoba, wam się prywatnie wydaję oraz czy miała chęc do rozmowy)

-Jeśli nie rozmawialiście(a spotkaliście taką osobę) to dlaczego (czy żałujecie i gdybyście spotkali ja drugi raz, to czybyście porozmawiali)

Od siebie dodam, że mój dziadek i babcia, jechali w tramwaju siedząc za: śp Krystyną Feldman oraz mój kolega, widział Andrzeja Grabowskiego, gdzieś w górach(nikt z nich, nie porozmawiał)

Ja chciałbym, porozmawiac z: Dariuszem Gnatowskim lub Sobiszewskimi.

ZAPOMNIAŁEM DODAC OPCJĘ : KOGOŚ INNEGO LUB NIKOGO. PROSIŁBYM, O DODANIE TEJ OPCJI, PRZEZ MODERATORÓW.

Casa 
Boczek
Łan tu sri RFN

Wysłany: 2011-04-02, 17:50   

Ja niestety nikogo nie spotkałam, ale bardzo chciałabym poznać Okiła Khamidova. Wydaje mi się, że to sympatyczny reżyser i pewnie miałby dużo do powiedzenia. A z aktorów to chyba Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys są osobami, z którymi bym chciała się zobaczyć najbardziej ;-)

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-02, 17:59   

Z ankiety:

-Patrick Yoka (zapytałbym jaką ma wizję na dalsze odcinki, dlaczego robi to, czego fani nienawidzą)
-Sobiszewcy (zaproponowałbym im nasze pomysł z naszego forum, dał bym im scenariusze mojego autorstwa)
-Andrzej Grabowski (wypytałbym go "o wszystko" :) )

Odnosńie pytania:

Mieszkam na osiedlu, na którym mieszka również epizodyczny aktor Kiepskich - Jerzy Cnota. Dość często go widuję, zazwyczaj przechadza się po ulicach Chorzowa :) Dziś również go widziałem, ale nie wypadało do niego wparować z tekstem "Panie Jerzy, jak tam w Kiepskich?"...

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski
..,..,.,.,.,

Wysłany: 2011-04-02, 18:14   

Z ankiety

Sobiszewszy
Żukowski

Miałem okazję ogólnie wczoraj się spotkać z panem Darkiem i Kotysem na Andropózie która też była w Krośnie (spektakl) ...
Dostałem autografa , i zrobiłem pseudo wywiad ;-) Z pamięci

Cieszycie się z powrotu bartka
D:
Tak .

Dlaczego waldek ciągle się kłóci z ferdkiem
R:
To nie do nas pytanie

Czy moglibyście zaproponować scenarzystom na pomysł biznesowy
D:
Raczej nie dyskutujemy ze scenarzystami.

czy moglibyście zaoszczędzić z greenboxów i czy będzie kolejna seria
R:
Odkąc reżyserem został Patrick , wprowadził dużą ilość , ale przydaje się urozmaicenie a kolejna seria jest planowana , w lecie zaczną się zdjęcia

Jestem jednym z użytkowników forum Kiepscy,org.pl , czy mógliby panowie od nas przekazać pozdrowienia
D:
Nie ma sprawy

Pytałem się ich jeszcze o jakieś d*&erele ale odpowiedzi się ze sobą pokrywały.

GN'R
Ostatnio zmieniony przez Mungo Jerry 2011-04-02, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-02, 18:51   

Borysek, wielkie dzięki, pseudo-reporterze :-> Powiedz jak wrażenia? Na oko wydają się być sympatycznymi ludźmi w życiu prywatnym...

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski
..,..,.,.,.,

Wysłany: 2011-04-02, 19:08   

Nie no spoko się wydają . Ale dokońca niewiem stałem przy nich zaledwie 5 minut...

Ale strasznie pan Rysiu schorowany laską się podpierał :-( Ale nich nam żyje

W tłumie można było usłyszec "TO TAM MENDA PAŹDZIOCH CO ZE SROCZA PAPIER P*********!, I BOCZEK ŚWINIA" :-(

GN'R
Ostatnio zmieniony przez Mungo Jerry 2011-04-02, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  

Casa 
Boczek
Łan tu sri RFN

Wysłany: 2011-04-02, 19:18   

Widać, że pan Kotys już nie jest w pełni sił. W odcinkach (np. Trzy ananasy) zaobserwowałam już dziwnie przymrużone oczy.

Borysek napisał/a:
W tłumie można było usłyszec "TO TAM MENDA PAŹDZIOCH CO ZE SROCZA PAPIER P*********!, I BOCZEK ŚWINIA" :-(
Ech... niektórzy ludzie są po prostu za głupi. Szkoda gadać.

karwasztwarz 
Waldek
w dupę węża

Wysłany: 2011-04-02, 19:32   

Casa napisał/a:

Borysek napisał/a:

To przykre, że niektórzy ludzie nie rozróżniają co jest prawdą, a co fikcją. A nawet jeśli sobie żartowali to niesmacznie.
A ogólnie to nie wiem czy bym chciała spotkać kogoś z serialu ŚWK.
Ponieważ:
- niewiedziałabym jak sie zachować (pewnie bym przeszła obok, a jak ktoś by mnie nie zauważył to może zrobiłąbym zdjęcie telefonem)
- aktorzy nie lubią jak ktoś po godzinach ich łapie i mówi do niego jak do jakiegoś np. Ferdka

ferdzio120 
Boczek

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-02, 19:42   

karwasztwarz napisał/a:
Casa napisał/a:

Borysek napisał/a:

To przykre, że niektórzy ludzie nie rozróżniają co jest prawdą, a co fikcją. A nawet jeśli sobie żartowali to niesmacznie.
A ogólnie to nie wiem czy bym chciała spotkać kogoś z serialu ŚWK.
Ponieważ:
- niewiedziałabym jak sie zachować (pewnie bym przeszła obok, a jak ktoś by mnie nie zauważył to może zrobiłąbym zdjęcie telefonem)
- aktorzy nie lubią jak ktoś po godzinach ich łapie i mówi do niego jak do jakiegoś np. Ferdka

Dokłądnie i tyle w temacie.

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-02, 19:53   

Borysek napisał/a:
Ale strasznie pan Rysiu schorowany laską się podpierał

Ale to wcale nie znaczy, że jest on schorowany! Kiedy z nim rozmawiałeś? Po tej Andropauzie (albo jak im tam)? Być może Pan Rysiu był już zmęczony po spektaklu...

karwasztwarz napisał/a:

Święta prawda. Co, gdybym ja spotkał np p. Grabowskiego czy p. Kotysa? Przeszedłbym obok niego, ale... "obserwował" bym go. Napewno nie było by żadnych wyzwisk czy tekstów "Ej, Kiepski!".
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2011-04-02, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

globi75 
Mariolka

Wysłany: 2011-04-03, 01:33   

Borysek napisał/a:
Ale nich nam żyje

Pod warunkiem że nie będzie sie męczył to nawet ponad 100 lat chociaż to raczej nierealne :-/
Ale wiem jedno nawet jakby ŚWK trwał nie wiadomo ile , miał nie wiadomo jaką oglądalność , a pana Rysia nagle zabraknie na tym świecie (ma swój wiek więc trzeba się z tym liczyć) , to ten serial nie będzie miał już sensu - bo jak to tak stać pod kiblem z Boczkiem i nie spotkać paździocha który wszystko podsłuchał i ma plan jak wykorzystać rozmowe sąsiadów w celu zarobienia chociaż złotówki.
sorry , że zboczyłem troche z tematu ;-)

jblaze 
Paździoch
=<

Wysłany: 2011-04-03, 02:41   

Mi udało się "spotkać" 3 osoby związane z Kiepskimi:

Mając kilka lat (może 5), będąc nad morzem, po plaży przechadzała się pani Feldman. Jednak słyszałem to tylko z opowieści babci, bo niestety tego nie pamiętam. Zresztą wtedy nie miałem pojęcia kim p. Feldman była.

Bohdan Smoleń mieszkał niegdyś tam, gdzie ja. Kilka lat temu się przeprowadził, więc tylko raz udało mi się go zobaczyć na żywo, i to z odległości 10m (byłem w samochodzie:()

Trzecią osobą, którą widziałem na żywo był sam ANDRZEJ GRABOWSKI!) Było to bodajże 5 lat temu, kiedy to w Rewalu miał występ kabaretowy(?). Bardzo mi się podobało; ciekawie, zabawnie mówił. Udało mi się usiąść w pierwszym w rzędzie, w dodatku później zdobyłem autograf =]

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-03, 10:57   

globi75 napisał/a:
bo jak to tak stać pod kiblem z Boczkiem i nie spotkać paździocha który wszystko podsłuchał i ma plan jak wykorzystać rozmowe sąsiadów w celu zarobienia chociaż złotówki.

Normalnie, przecież Paździoch nie jest już taką mendą jak kiedyś... Już tak nie działa.

Dariusz J. 
Edzio Listonosz
Arrivederci Roma !

Wysłany: 2011-04-03, 12:45   

Jadąc pociągiem kilkanaście lat temu zwróciła moją uwagę grupka młodych aktorów (lub studentów aktorstwa) pod opieką pewnej starszej pani, którą okazała się nieodżałowana Krystyna Feldman. Nigdy nie zapomnę Jej dobrotliwego uśmiechu oraz atencji, jaką otaczana była przez tych młodych adeptów sztuki. Bawiła sie z nimi tak, jakby była jedną z nich.

Ponadto, dwukrotnie natknąłem sie przypadkowo (raz w warsztacie samochodowym, raz na ulicy) na Lecha Dyblika. Miałem na końcu języka: "Panie Badura, walniemy sobie po grzdylu ? Zapraszam." :-)
Ostatnio zmieniony przez Dariusz J. 2011-04-03, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-04-03, 13:15   

Dariusz J. napisał/a:
Miałem na końcu języka: "Panie Badura, walniemy sobie po grzdylu ? Zapraszam.

Właśnie widać że nie rozróżniasz prawdy od fikcji przecież to jest normalny człowiek ,może wogóle wódki nie pije a jaką ma rolę w serialu taką ma....

Jak ja bym spotkał kogoś z Kiepskich to napewno byłbym dla nich uprzejmy ,Panu Ryszardowi bym podziękował za to co robi w Kiepskich ,że z przyjemnością ogląda się jego grę w serialu....ale cóż niektórzy ludzie to poprostu świnie są i tyle...

paździoch91 
Administrator Forum
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-04-03, 13:24   

Ja też tak mam, że jak widzę np. Grabowskiego na innym kanale to w myślach albo po cichu mówię "o, Ferdek!". Ale gdybym miał przyjemność spotkać w realu kogoś ze ŚWK (jak na razie, nie miałem takiej przyjemności), to bym oczywiście tak nie powiedział. To tylko denerwuje aktorów i powoduje, że są niechętnie nastawieni do fanów.

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-03, 13:27   

paździoch91 napisał/a:
Ja też tak mam, że jak widzę np. Grabowskiego na innym kanale to w myślach albo po cichu mówię "o, Ferdek!"

Ja również. Bo w końcu Grabowski czy Gnatowski znani są przede wszystkim z ŚwK.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-03, 13:39   

Borysek napisał/a:

Właśnie tacy ludzie, nie powinni oglądac tego serialu(w ogóle nie powinni ogladac telewizji) nie potrafią go właściwie odebrac. W dużej mierze, Bartosz Żukowski przez to odszedł z serialu. Raz czytałem coś takiego, że wsiadł do tramwaju i nagle zaczęły się szepty, jakiś chłystków: "patrz to ten debil z Polsatu" :-? :evil:

Aż dziwię się, że tak długo grają w tym serialu. Ile można byc wyzywanym tyko tym "Kiepskim" czy "mendą Paździochem"
Jakbym spotkał, kogoś z planu( :-D :mrgreen: 8-) ) to ledwie odważyłbym się odezwac(zrobiłbym to kulturalnie, nie zaczynałbym, od razu "Kiepskimi")

Ten serial, ma tyle ukrytej głębi, przekazu, inteligencji i sensu a niektórzy, nie potrafią tego dostrzec i śmieją się tylko z tego, że np: "Paździoch to menda", "Ferdek krzyczy wypierdzielaj", "Boczek wylazł z kibla" :-/

To jest naprawdę, modry serial, dla myślących ludzi :!:

Tak na temat, to nie wiem dlaczego ale Dariusz Gnatowski, ma coś takiego w swojej osobie, że to jego, najbardziej chciałbym spotkac i z nim, najmniej bym się krępował rozmawiac :-)

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-04-03, 13:46   

Poprostu pan Darek wydaje mi się ,że poprostu jest prze intelignetnym i spoko facetem,ja też go bardzo lubię ,poprostu z nim można byłoby pogadać o wszystkim

ferdzio120 
Boczek

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-03, 14:43   

Powiem wam że jak miałbym wybierać z kim chciałbym się spotkać,to też wybrałbym pana Darka.Na drugim miejscu Bartosza Żukowskiego.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-03, 16:28   

Cytat:
Miałem na końcu języka: "Panie Badura, walniemy sobie po grzdylu ? Zapraszam." :-)

kanalia69 napisał/a:
Właśnie widać że nie rozróżniasz prawdy od fikcji przecież to jest normalny człowiek ,może wogóle wódki nie pije a jaką ma rolę w serialu taką ma....

To nie znaczy, że nie rozróżnia się, prawdy od fikcji. Przecież, tylko tak pomyślał, co innego gdyby tak powiedział ;-) Po prostu, zna się i kojarzy, daną osobę z daną rolą :roll:

Jak zobaczysz Andrzeja Grabowskiego, to od razu sobie pomyślisz O Kiepskich ale raczej, nie podlecisz do niego z hasłem "dzień dobry panie Ferdku"

Większośc osób, tak by sobie pomyślała widząc go , co nie oznacza, że nie rozróżniają, prawdy od fikcji. Chamstwo się zaczyna, gdy robi się tak, jak opisałem w swojej poprzedniej wypowiedzi.

Dariusz J. 
Edzio Listonosz
Arrivederci Roma !

Wysłany: 2011-04-03, 16:31   

kanalia69 napisał/a:
Dariusz J. napisał/a:

Nie pouczaj starszych od siebie, synuś. Napisałem tak tylko dla żartu (patrz: emotikon). Przeczytaj sobie też co napisał Dan-TuTenCham.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-04-03, 17:01   

Dariusz J. napisał/a:
kanalia69 napisał/a:
Dariusz J. napisał/a:

Nie pouczaj starszych od siebie, synuś. Napisałem tak tylko dla żartu (patrz: emotikon). Przeczytaj sobie też co napisał Dan-TuTenCham.

Tak właśnie jest jak jajko chce być mądrzejsze od kury. 17-latek będzie pouczał 46-latka. Paranoja.

A nawet jakby tak powiedział, zaczepił, ładne "dzień dobry" i z pełnym uśmiechem na gębie plus mrugnięcie okiem czy inny miły gest i powyższy tekst, to co, źle by było? :roll:

paździoch91 
Administrator Forum
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-04-03, 17:10   

Johnny Cage napisał/a:
A nawet jakby tak powiedział, zaczepił, ładne "dzień dobry" i z pełnym uśmiechem na gębie plus mrugnięcie okiem czy inny miły gest i powyższy tekst, to co, źle by było? :roll:

Trudno powiedzieć, każdy inaczej reaguje. Ja mimo wszystko nie wychodziłbym z takim tekstem do aktora.

david123lost 
Scenarzysta

Wysłany: 2011-04-03, 17:42   

Tekst "Witam pana, (...) podziwiam pana grę w Kiepskich..." jak najbardziej by pasował, ale zaczepki typu "Witam panie Ferdku!" są co namniej nie na miejscu, a aktor na pewno poczuł by się nieswojo.

Odpowiedz do tematu