Tagi: Świat według Kiepskich, Kiepscy, Filmy, Wszystkie odcinki, Download, Seriale, Waldek Kiepski, Forum filmowe, Serial, Online, TV, cytaty
Świat według Kiepskich FORUM Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
248 Ogór
Autor Wiadomość
Kanalia 
Ferdynand Kiepski
Krucafaks!

Wysłany: 2010-07-07, 14:11   

Tak, świetna była scena z rwaniem ogórków, ale jeszcze lepsze było kiedy Halinka podbiła oczy pażdziochowi lub scena z castingiem na przepis kiszenia ogórków :mrgreen: :lol:
Zapraszam:)

ORANJE!!!

donfrafrequezz 
Boczek

Wysłany: 2010-07-10, 01:54   

najpierw smaka mieli na ogóry, a potem i sraczka złapała :-D

punk rock z Australii --->> http://punkowcy.ok1.pl/viewtopic.php?t=2407

KiepskiFerdek11 
Mariolka
Kiepski Ferdek

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-21, 16:55   

"Pani Halinko, przepraszam, że tak wszedłem do pani w nocy do sypialni, ale bo chodzą słuchy, że pani umie rewelacyjnie zakisić ogóra.". ta scenka mi się podobać podoba :) .moja opinia jest pozytywna o tym odcinku.
za czym admin usunie mi ten post[przeczytaj go!]

[ Komentarz dodany przez: Elvis Scatter: 2010-08-21, 17:57 ]
I przeczytaj też treść ostrzeżenia, które mu przyznałem.

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-12, 10:12   

Super sceny jak zakisić ogórki. No i Paździoch z podbitymi oczami.
Moja ocena 10/10. Dałabym więcej.
Ostatnio zmieniony przez sigi 2011-06-09, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  

SVDstriker 
Halinka
dziad zdziadzialy

Wysłany: 2010-12-26, 21:17   

Fajny odcinek , powtarzany często w telewizji... 10/10 :mrgreen: Paździoch z podbitymi oczami i to że Paździoch i Ferdek UBEZPIECZALI Boczka z OKNA :mrgreen:

Casa 
Boczek
Łan tu sri RFN

Wysłany: 2011-01-28, 11:02   

Genialny odcinek i świetne wykonanie. Grabowski, Kotys i Gnatowski bardzo dobrze grali (szczególnie ten tekst: "dryblasy takie że uhh, a nie te p*&^ryki ze sklepu" czy jakoś tak). Scena przy oknie należy do moich ulubionych w całym ŚWK za teksty: "Ciszej, panie Ferdku, na litość boską (...), żeby pańskiej małżonki nie obudzić" albo "Rwij grubasie durny jeden, rwij!!" :mrgreen: A także niezły pomysł z castingiem, jak za dawnych czasów + świetna gra Kurdziel ;-) 10/10 nie ma co!

IamVIP 
Halinka
nomanie?

Wysłany: 2011-02-23, 20:08   

Nic nie pobije gry Kurdział Dominiki jako Masłowskiej. I ten jej poetycki wiersz o Marysinie :P Jeden z najlepszych odcinków!

paździoch91 
Administrator Forum
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-02-23, 22:54   

Naprawdę świetny odcinek, jeśli chodzi o scenariusz. Można się było nieźle uśmiać. Chyba najlepszy z okresu 245-... I tu już się nie będę rozpisywać, bo poprzednicy opisali te najzabawniejsze sceny.
Tradycyjnie, ocena niżej za śmiechy i kolorki. 8/10

Challenger 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-02-26, 19:07   

No ja też, tak samo jak wy albo i jeszcze bardziej się z tego odcinka śmiałem, dopóki wczoraj nie dostałem takiego smaka na ogóra... Ja miałem dobrze bo ogóry były w spiżarce, reszta się potoczyła tak jak w tym odcinku...Chyba jeszcze pamiętacie jaki był koniec :-? po tym co przeżyłem ten odcinek mnie już wogóle nie śmieszy...

EDIT: O ku*wa, akurat, jak raz dają go w TV
Ostatnio zmieniony przez Challenger 2011-02-26, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-26, 20:25   

Oczywiscie odcinek genialny, swietnie powiazany z polska tradycja. Ktoz z nas nie ma podobnej 'chetki' na jakis produkt jaki miał Ferdek na poczatku odcinka? Swietna scena gdy Pazdzioch wpadl na łozko Haliny i zapytał o ewentualne kiszenie ogóra ha! Świetna scena gdy Boczek kradł te ogórki. Masłowska po prostu prześwietna!

9/10

OCAN 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-02-26, 21:37   

Jeden z najlepszych odcinków :) Kurdziel oczywiście naj... naj..., ale Boczek poszarpany też super (zwłaszcza jak opowiadał jak mu się emeryt do gardła rzucił)
Kiszenie ogóra przez Halinkę tez świetnie wyszło ('Pani Halinko ja przez przypadek, w związku z tym kiszeniem ogóra'')

10/10 zdecydowanie

Theumel 
Halinka

Wysłany: 2011-03-01, 12:57   

Znakomity odcinek, znów wszyscy niby razem współpracują, ale jak to wychodzi w praniu... hasła genialne, to jak każdy sąsiad po kolei też ma ochotę na ogórki i koniec, kiedy każdy znów psioczy na każdego- po prostu pokazanie tego co się dzieje na ulicy Ćwiartki 3/4. 6 na 6.

bodzio_09321 
Paździoch
BDZ64

Wysłany: 2011-05-05, 18:27   

Fajny odcinek 9/10. Najlepsze było jak Paździoch w nocy przyszedł do Halinki w sprawie ogórków "Ja słyszałem że pani potrawi świetnie kisić ogóry, Tekst "K***a, Konserwowe", Jak szukali ogórków w szafce "przysięgam były tu ogóry w słoiku wielkim jak pańska łeb", jak w nocy marudził Halince o ogórach, końcówka jak dostali biegunki.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-06-09, 14:36   

Odcinek pasuje do ostatnich wydarzeń z Ogórkiem w roli głównej..

znietrzeźwiony 
Waldek

Wysłany: 2011-07-03, 14:57   

Bardzo dobry odcinek, miesiac w kamionce miesiac w beczce i miesiac w sloiku, oni chcieli natychmiast ogóra i tak wykombinowali ze 3 miechy musieli czekac hehe...
Paździoch: Ja spiepszam...
8/10

DragonPL 
Halinka

Wysłany: 2011-07-11, 18:51   

Dobry odcinek, Ferdek i sąsiedzi <Boczek i Paździoch> można tak powiedzieć "współpracowali". Teraz tego brakuje w nowych odcinkach. Co do odcinka jest on świetny, śmieszna była debata a szczególnie tekst "Trochę wody, trochę soli, pieprzu można dop*****lić"

Matik 
Mariolka
Kantry kurde!

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-08-09, 15:30   

Najlepsze było jak w nocy paździoch do halinki przyszedł i powiedział ,,Pani halinko mam pytanie bo słyszałem że umie pani dobrze zakisić ogóry'' a ona j#@ mu w oko,ale dobre tez bylo jak ferdek mówił ,,ale ja chce ogóra ale nie takiego p*&^ryka ze sklepu:) Ocena 9/10

KreyzOol 
Mariolka

Wysłany: 2011-10-09, 23:41   

Najlepszy był spontan Paździocha w scenie z Masłowską:

Ferdek: "Proszę o nazwisko!"
Masłowska: "Masłowska jestem"
Paździoch: " Dorota ??!!! "
Masłowska: "Nie, Maria"

Niby nic nie znaczący fragment ale fajnie się to prezentowało, taki spontan nie związany z fabułą odcinka ( kim jest tajemnicza Dorota Masłowska i skąd zna ją Paździoch ?). Oprócz tego tekst Masłowskiej "Proszę mi nie przerywać, dobrze? Jak Pan mówił to ja Panu NIE PRZERYWAŁAAAM !!!" i jąkający się Baca Pizdryk spod samiućkich Tater.

Ale jest też wielki FAIL.
Kto normalny kisi wielkie ogórki szklarniowe? One nadają się tylko do jakiejś mizerii, jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś je kisił. Poza tym ogórki które w przed ostatniej scenie bohaterowie wyciągają ze słoika są dużo mniejsze od tych wyciągniętych z torby przez Boczka. A poza tym dobry był też tekst Paździocha pod kiblem: "To wszystko przez te Kiepskie słoiki niedomyte" :mrgreen:

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 11:34   

nie wiem czy sobie zdajesz sprawozdanie (i czy ja dobrze skumałem twój wywód) ale Dorota Masłowska to postać rzeczywista - polska pisarka młodego pokolenia, na tym miał polegać gag

o tym kiszeniu ogórków zielonych pisałem już w dziale Wpadki

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-10-10, 18:55   

hellcabber napisał/a:
nie wiem czy sobie zdajesz sprawozdanie (i czy ja dobrze skumałem twój wywód) ale Dorota Masłowska to postać rzeczywista - polska pisarka młodego pokolenia, na tym miał polegać gag

Kto normalny samemu sobie zdaje sprawozdanie?

Moim zdaniem Dorota Masłowska, o której wspomina Paździoch, to jakaś jego dawna znajoma (w domyśle kochanka) i Marian się trochę przestraszył, że przyszło mu ją spotkać po latach.

Inseminator 
Halinka
StaryAlkoholik

Wysłany: 2011-10-10, 22:46   

Janusz napisał/a:

Dziwne, że nie załapałeś takiego prostego żartu słownego.

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-10-11, 15:44   

Inseminator napisał/a:
Janusz napisał/a:

Dziwne, że nie załapałeś takiego prostego żartu słownego.

Bo to żaden żart słowny, a idiotyczny błąd. To nawet na poziomie obecnych żałosnych Kiepskich nie było. Przyznaj, że tłumaczenie z rzekomym żartem wymyśliłeś po ukazaniu się mojego posta, a nie czytając omawianego.

Inseminator 
Halinka
StaryAlkoholik

Wysłany: 2011-10-11, 23:24   

Janusz napisał/a:
Przyznaj, że tłumaczenie z rzekomym żartem wymyśliłeś po ukazaniu się mojego posta, a nie czytając omawianego.

Nie przyznam bo tak nie było. Zamiast ,,zdajesz sprawę" dał ,,zdajesz sprawozdanie". Prosty, oczywisty żart. I na miejscu, bo tego typu przejęzyczenia to jedna z cech rozpoznawczych serialu. Poczytaj choćby temat: http://www.forum.kiepscy....econe-vt801.htm

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-10-12, 21:28   

Żałość nad żałościami, a w tych żałościach jeszcze większa żałość.
Jakieś beznadziejne i nieśmieszne są te przejęzyczenia. Zamiast "zdawać sprawę" pisać "zdawać sprawozdanie". Jak już wspominałem obecni "Kiepscy" nie są aż tak beznadziejni.
Jak bym napisał telefon zamiast telewizor, to też byś się tarzał po podłodze ze śmiechu? No daj spokój, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi, a to co wcześniej było napisane i przeze mnie wytknięte, to oczywisty błąd, który jest teraz pokrętnie tłumaczony, taka prawda.
Wróćmy do prawidłowego tematu.

Marcos 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-11-15, 03:47   

Nigdy niezapomne tego odcinka. Zawsze był dla mnie śmieszny jak przychodzili ludzie i mówili jak ogóra kisić. Zresztą Pani przy sobie wymiatała - nie dała sobą pomiatać :mrgreen:

Odpowiedz do tematu